Wandale zniszczyli dwie rzeźby butów na Obuwniczym Szlaku w Krapkowicach.

Chodzi o „Tampel”, czyli but przy otmęckim kościele przy ul. ks. Duszy oraz postawiony pod koniec minionego roku „Kopciuszek” przy Urzędzie Miasta w Otmęcie.

Do zdarzenia doszło 9 lutego. „Tampel” wyrwano, ale sprawca zostawił go obok. „Kopciuszek” natomiast nie został wyrwany, ale obity ciężkim kamieniem znalezionym obok. Sprawę bada już krapkowicka policja. 



fot. Gmina Krapkowice FB