To pierwsza z czterech odsłon zajęć przygotowanych przez MOSiR w tym miesiącu właśnie dla miłośników jazdy na rolkach.

Zajęcia, które odbywają się na terenie SkateParku na Alei Jana Pawła II, podzielone są na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną. Obowiązują zapisy, ale jeśli ktoś nie zdążył zapisać się na najbliższe spotkanie, nic straconego. Kolejne odsłony zaplanowano na 14, 21 i 28 czerwca.


- mówi Anna Prus-Adamek z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Szczegóły dotyczące zajęć i zapisów uzyskać można w placówce. 



fot. MOSIR Kędzierzyn-Koźle FB