Na najbliższy weekend zaplanowano wyjątkowe wydarzenie dla mieszkańców gminy Biała. W sobotę (21.03) o godz. 16:00 w tamtejszej Wieży Prudnickiej zostanie zamontowana kapsuła czasu.
Wydarzenie będzie częścią podsumowania ubiegłorocznych obchodów 800-lecia Białej.
- mówi dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Białej Patryk Bania. Dalsza część podsumowania jubileuszu odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury, są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Szczegóły można uzyskać w placówce.
Dodajmy, że na finał 800-lecia wydano także nowy album opisujący wydarzenia wpisujące się w rocznicę. Osoby uczestniczące w sobotnim spotkaniu otrzymają publikację za darmo.