„Pomarańczowi” rozpoczęli remont kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 46 na obwodnicy Grabina w kierunku Jakubowic. Prace wystartowały w poniedziałek i potrwają do końca czerwca.
W ramach inwestycji wymienione zostaną dwie warstwy nawierzchni – ścieralna i wiążąca. Pojawi się także nowe oznakowanie poziome. Na czas robót kierowcy muszą liczyć się z ruchem wahadłowym.