Już w ten weekend, 12-14 września w siedzibie Fundacji Siedlisko Silesia w Zdzieszowicach odbędzie się festiwal łączący w sobie koncerty muzyczne, prelekcje, warsztaty tańca terapeutycznego, zielarskie i rękodzielnicze oraz projekcję filmu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Zdzieszowic Sylwester Gidel. A organizatorem jest Fundacja Siedlisko Silesia.


- Będzie to impreza, podczas której dosłownie będziemy chcieli się zatrzymać, bo chcemy się pozbyć komórek, wszelkiego rodzaju mediów, żeby spokojnie skupić się na ważnych rzeczach, jakimi są relacje międzyludzkie - powiedział Marek Zarankiewicz z Fundacji Siedlisko Silesia.


Szczegóły znajdziecie na plakatach. Poza warsztatami organizatorzy zapraszają na dwa wyjątkowe koncerty w sobotni wieczór. O godzinie 18:00 wystąpi Michał Zygmunt – Odra Saund, a o godzinie 20:00 Patrycja i Paweł Betley.