Budżet Obywatelski w Kędzierzynie-Koźlu będzie wyglądał nieco inaczej w tym roku. Od 1 czerwca będzie można zgłaszać swoje zadania, ale tylko w 8 z 16 osiedli. Jest to podyktowane koniecznością dokończenia już trwających wieloetapowych zadań zgłoszonych w poprzednich edycjach.
- mówi prezydent Sabina Nowosielska.
Nowe zadania będzie można zgłaszać na osiedlach: Kuźniczka, Piastów-Powstańców Śląskich, Pogorzelec, Południe, Rogi, Sławięcice, Stare Miasto i Śródmieście. Przewidziano na to ponad milion zł.