Blisko 200 porcji amfetaminy miał przy sobie 33-latek zatrzymany przez policjantów podczas nocnego patrolu w gminie Skarbimierz.
Funkcjonariusze od pewnego czasu podejrzewali mężczyznę o związek z przestępczością narkotykową. Gdy zauważyli jego samochód zaparkowany w jednej z miejscowości, postanowili go skontrolować.
Jak relacjonują policjanci, kieszenie 33-latka były wypchane woreczkami z białym proszkiem. Badania wykazały, że była to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Grozi mu do 3 lat więzienia.