Prawie ćwierć miliona złotych wart był nielegalny tytoń, papierosy i e-papierosy przejęte od początku roku przez Krajową Administrację Skarbową w przesyłkach kurierskich na Opolszczyźnie.

Od stycznia do kwietnia funkcjonariusze wraz z psem służbowym Bellą wykryli kontrabandę bez polskich znaków akcyzy.

- podsumowuje Agnieszka Jóźwin-Dalecka, rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Opolu.

Wśród zabezpieczonych produktów znalazły się papierosy, tytoń, e-papierosy i płyny do nich.