Cztery osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala po groźnej sytuacji, do której doszło dziś (20.05) przed godz. 5.00 na wrocławskiej nitce autostrady A4.

Między węzłami Opole Zachód i Brzeg, w rejonie Przylesia, samochód osobowy uderzył w sarnę, a następnie w rozbity pojazd wjechało kolejne auto. Kierującej i pasażerowi z pierwszego pojazdu nic się nie stało - zdążyli wysiąść przed zderzeniem. Ranni zostali kierowca i trójka pasażerów z drugiego samochodu.

 Na miejscu pracują służby ratunkowe i patrol autostradowy.