Ponad kilogram amfetaminy można było uzyskać z płynnej substancji przechwyconej na autostradzie A4 w Opolskiem.

To finał śledztwa, które toczyło się od zeszłego roku. Przesyłka wykryta w kontrolowanym busie miała trafić do Żor, ale została przechwycona przez funkcjonariuszy KAS.

 

 

- przekazuje Stanisław Bar, rzecznik opolskiej prokuratury.

 

Prokuratura Rejonowa w Opolu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko dwóm mieszkańcom województwa śląskiego oskarżonym o przemyt. Obaj oskarżeni nie przyznają się do winy. Grozi im nawet 20 lat więzienia.

 

foto: archiwum