Gościem naszej audycji był wójt gminy Cisek. Z Rajmundem Frischko mówiliśmy po raz kolejny o reorganizacji oświaty w gminie, a także o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych.
Całość można odsłuchać tutaj:
Całość można odsłuchać tutaj: