Gościem wtorkowej Rozmowy Dnia była prezydent Kędzierzyna-Koźla. Z Sabiną Nowosielską tym razem mówiliśmy o budżecie obywatelskim, kolejnym mieszkańcu Dugnadu, a także o miejskich inwestycjach. Wspomnieliśmy także o nadchodzących wydarzeniach w mieście.

Całość można odsłuchać tutaj: