Brązowy medal Tauron Ligi zwieńczył sezon UNI Opole, ale do kolejnego cały czas trwają przygotowania. Skład jest niemal kompletny, a klub powoli ogłasza kto zostanie w Opolu, a z kim trzeba będzie się rozstać. Na razie wiemy, że siatkarkami w kolejnym sezonie znowu pokieruje trener Bartłomiej Dąbrowski, a kapitanem pozostanie Katarzyna Zaroślińska-Król – najlepsza zawodniczka ubiegłych rozgrywek. W klubie zobaczymy też Natalię Kecher.

- mówi prezes klubu Maciej Kochański.

Przypomnijmy także, że klub będzie miał możliwość udziału, po raz pierwszy, w Lidze Mistrzyń.