Drogowcy zakończyli już prace zarówno na chodnikach, jak i jezdni.
W pierwszym etapie wyremontowano chodniki – głównie po prawej stronie ulicy od strony dawnego urzędu skarbowego. Wymieniono podbudowę i ułożono nową nawierzchnię z płyt oraz kostki kamiennej. Później roboty przeniosły się na jezdnię. Na całej długości ulicy Podgórnej, razem ze skrzyżowaniem z ulicą Piwną, wykonano nowe podbudowy, wymieniono krawężniki i położono kamienną nawierzchnię.