Z 17 medalami wrócili do Kędzierzyna-Koźla. Karatecy z Bushido Karate Shotokan rywalizowali podczas Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego.

W zawodach w Głubczycach wzięło udział ponad 180 zawodników z 16 klubów z Polski i Czech. Kędzierzynianom udało się wywalczyć 17 medali w kumite w różnych kategoriach, zarówno wśród chłopców jak i dziewczyn.