Karatecy z Kędzierzyna-Koźla z kolejnym workiem pełnym medali
Karatecy z Kędzierzyna-Koźla ponownie wrócili z workiem pełnym medali
Karatecy rywalizowali w Prudniku podczas Mistrzostw Opolszczyzny